Meteen naar de content. Meteen naar de navigatie.

Stichting Hart voor Moldavië

Het bestuur

Het bestuur van Hart voor Moldavië bestaat uit zeven vrijwilligers.

Het bestuur van stichting Hart voor Moldavië

De volgende personen hebben plaats in het bestuur:


Erik Schinkelshoek | Voorzitter   erik@hartvoormoldavie.nl

Willem Zwagerman | Secretaris   willem@hartvoormoldavie.nl

Harro Wichers | Penningmeester   harro@hartvoormoldavie.nl

Anja van der Keijl | Promotie   anja@hartvoormoldavie.nl

Rachel Verhoef | Website   rachel@hartvoormoldavie.nl

Evert Starreveld | Contact Corinne Anbeek   evert@hartvoormoldavie.nl

Het bestuur kan niet buiten de vele vrijwilligers in het land.

Wilt u meer informatie over de stichting? U kunt zich aanmelden voor onze nieuwsbrief. U kunt ons ook uitnodigen voor een presentatie, wij vertellen u graag meer!