Meteen naar de content. Meteen naar de navigatie.

Stichting Hart voor Moldavië

Het bestuur

Het bestuur van Hart voor Moldavië bestaat uit zeven vrijwilligers. Mocht u interesse hebben in een bestuursfunctie kunt u contact opnemen met onze voorzitter.

Het bestuur van stichting Hart voor Moldavië

De volgende personen hebben plaats in het bestuur:

Erik Schinkelshoek | Voorzittererik@hartvoormoldavie.nl

Harro Wichers | Penningmeesterharro@hartvoormoldavie.nl

Cees de Vries | Secretariscees@hartvoormoldavie.nl

Anja van der Keijl | Promotieanja@hartvoormoldavie.nl

Rachel Verhoef | Website rachel@hartvoormoldavie.nl

Willem Zwagerman | Promotie en ICT willem@hartvoormoldavie.nl

Evert Starreveld | Contact Corinne evert@hartvoormoldavie.nl

Het bestuur kan niet buiten de vele vrijwilligers in het land.

Bijzonder betrokken vrijwilligers zijn:

Frans Voskamp | Contact Westland e.o.   frans@hartvoormoldavie.nl

Vacant | Administratie

Wilt u meer informatie over de stichting? U kunt zich aanmelden voor onze nieuwsbrief. U kunt ons ook uitnodigen voor een presentatie, wij vertellen u graag meer!