Meteen naar de content. Meteen naar de navigatie.

Stichting Hart voor Moldavië

Het bestuur

Het bestuur van Hart voor Moldavië bestaat uit zeven vrijwilligers.

Het bestuur van stichting Hart voor Moldavië

De volgende personen hebben plaats in het bestuur:

Erik Schinkelshoek | Voorzittererik@hartvoormoldavie.nl

Harro Wichers | Penningmeesterharro@hartvoormoldavie.nl

Cees de Vries | Secretariscees@hartvoormoldavie.nl

Sam Zwagerman | Algemeen lidsam@hartvoormoldavie.nl

Anja van der Keijl | Promotieanja@hartvoormoldavie.nl

Rachel Verhoef | Website rachel@hartvoormoldavie.nl

Willem Zwagerman | Promotie en ICT willem@hartvoormoldavie.nl

Evert Starreveld | Contact Corinne Anbeek evert@hartvoormoldavie.nl

Het bestuur kan niet buiten de vele vrijwilligers in het land.

Wilt u meer informatie over de stichting? U kunt zich aanmelden voor onze nieuwsbrief. U kunt ons ook uitnodigen voor een presentatie, wij vertellen u graag meer!